צלצול השכמה טרוריסטי לארה"ב

"ישראל היום", http://bit.ly/2iyMvXA , November 06, 2017

         English edition  http://bit.ly/2ztBMZ5

הגדרת הטרוריסט המוסלמי שרצח 8 אזרחים בניו יורק כ"זאב בודד" מתעלמת מההקשר הרחב של הטרור האסלאמי, ממעיטה בחומרת איום הטרור ואחריות משטרי טרור, ופוגעת בלוחמה בטרור.

הטרור בניו יורק לא בוצע על ידי "זאב בודד", אלא על ידי חבר ב"להקת זאבים" המתגבשת בתהליך שיטתי ליצור טרוריסטים: חינוך לשנאה והסתה ביוזמת משטרים אסלאמים פורעי-חוק, מערכות חינוך, אנשי-דת ותקשורת חברתית הפועלים גם במסגדים ובתי סוהר בארה"ב.

לפי
עדות עוזר ראש סוכנות הביון הפדרלית בארה"ב בפני הוועדה לביטחון פנים בסנאט: "תהליך הקצנה מתרחש בבתי סוהר בארה"ב באמצעות דרשות אנטי-אמריקאיות – בנוסח איראן וחיבאללה – שנושאים אימאמים העובדים בשירות בתי הסוהר.... השפעתם גולשת מחוץ לכותלי בתי הסוהר ומאיימת על החברה כולה...."  הסנטורים הדמוקרטים הבכירים, צ'אק שומר ודיאן פיינשטיין, טוענים שארגונים אסלאמים בארה"ב "קשורים לטרור ומטפחים את הוואהביזם הקיצוני" ומעורבים בהשתלבות האימאמים בשירות בתי הסוהר. בכיר בשירות בתי הסוהר טוען שארגונים אלו מעבירים לאסירים קלטות של בן-לאדן, האחים המוסלמים ואל קאעידה...."  

משטרי טרור אסלאמים משלהבים את "להקות הזאבים" על ידי הדגשת מספר התפתחויות המבשרות, לכאורה, השתלטות האסלאם על העולם: (1) השרשת והרחבת נוכחות האסלאם באירופה, המאבדת את יכולותיה להתגונן; (2) נסיגה הדרגתית של ארה"ב מאפגניסטאן ועיראק, והסכם הפייסנות עם האייתולות באיראן; (3) נסיגת ברה"מ מאפגניסטן שהובילה, כביכול, להתפוררות ברה"מ.

הטרור בניו יורק נועד לערער את ביטחון האמריקאים ביכולת הרשויות להגן עליהם, נוכח התפרצות הטרור האסלאמי לרחוב האמריקאי.

הטרור בניו יורק היה חלק ממתקפת האסלאם על העולם הנוצרי, שנועדה לקדם את השתלטותו על העולם. "להקות הזאבים" הסוניות והשיעיות מתמקדות בארה"ב המייצגת את העוצמה הצבאית, כלכלית וטכנולוגית של המערב, ומהווה את המכשול העיקרי בפני השתלטות האסלאם על המפרץ הפרסי, חצי האי ערב, המזרח התיכון כולו, אפריקה, אירופה, ועוד.

הטרור בניו יורק בוצע בהשראת תקדימי טרור אסלאמי בארה"ב: מגדלי התאומים בספטמבר 2001, אוניברסיטת אוהיו בנובמבר 2016, מועדון הלילה באורלנדו ביוני 2016, סן ברנרדינו בדצמבר 2015, מרתון בוסטון באפריל 2013, והרשימה ארוכה.

הטרור בניו יורק הוא חלק מ-1,400 שנים גועשות של אלימות בין-אסלאמית, טרור פנים-אסלאמי, דריסת זכויות-אזרח על ידי משטרים אסלאמים וטרור שיטתי נגד
 "כופרים" ו"משומדים". שלושה מארבעת החליפים הראשונים, לאחר מוחמד, היו קורבן לטרור אסלאמי.

הטרור בניו יורק בוצע לפי מרשם של נדבך מרכזי באסלאם – ג'יהאד – המחייב "מאמינים" להתמיד במאבק באויבי האסלאם, במסגרת המלחמה בין "בית האסלאם" ל"בית הכופרים". הכופרים עומדים בפני ברירה: התאסלמות, השתעבדות או כלייה.

כדי להתגבר על הטרור האסלאמי יש להשתחרר מקונספציית "הזאב הבודד"; להכיר ביעד האסטרטגי המושרש, מגלומני ובלתי-מתפשר של משטרי וארגוני טרור אסלאמי; להכיר במרכזיות ובאותנטיות של מערכות החינוך וההסתה האסלאמים; להשתחרר מאשליית הדו-קיום בשלום עם משטרי טרור אסלאמי, והאופציה הדיפלומטית כאמצעי להסרת איום הטרור; ולהעדיף מכה-מקדימה על פני תגובה.